Zapowiedź Patcha 6.2- Timewalking

Zapowiedź Patcha 6.2- Timewalking

W patchu 6.2, Blizzard wprowadzi siedem różnych weekendowych eventów, trwających dokładnie od piątkowego południa, do poniedziałku następnego tygodnia. Podczas dwóch z 7 weekendowych eventów, będziesz mógł zapisać postać w Dungeon Finderze na jeden z lochów ze starych ekspansji, jednak z dostosowaną do twojego poziomu trudnością.

Z chwilą wejścia do tego typu starego dungeonu, zobaczysz, że statystyki i wyposażenie twojej postaci, zostaną przeskalowane i znacznie zmniejszone. Po raz pierwszy od lat, lochy z których wyrosłeś, staną się dla Ciebie prawdziwym wyzwaniem.

Duży wysiłek zasługuje jednak na dobrą nagrodę. Podczas walk w starych lochach podczas eventu, będziemy mogli zdobyć ten sam łup, który był dostępny już wcześniej, jednak po wyjściu z instancji statystyki tego przedmiotu zostaną przeskalowane w górę i z niskich, nieużytecznych statystyk, zrobią się przedmioty godne 100 poziomu. Nie znamy jednak szczegółów dotyczących item levelu.

W nadchodzących tygodniach na PTR mają trafić następujące instancje z usługą Timewalking:

Nowa usługa ma być dostępna dla postaci z poziomem 71, lub wyższym przy instancjach z The Burning Crusade, oraz z 81 i wyższym dla contentu Wrath of the Lich King. Usługi będą dostępne tylko przez niektóre weekendy, więc miej pod ręką Warcraftowy kalendarz.

    Ironforge © 2014-2016 | Powered by Wordpress | Template by Tioreo | Wszystkie prawa zastrzeżone